سنگ ایران بازار توافق روسیه آمریکا

سنگ: ایران بازار توافق روسیه آمریکا تحریم ها عربستان دونالد ترامپ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

پرفروش ترین فیلم های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

عبارات مهم : میلیون

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می پردازیم.

به گزارش گروه تحریریه سایت، هر هفته گزارشی از پرفروش ترین فیلم های اکران شده است در سطح جهانی در اینترنت منتشر می شود. در حال حاضر فیلم ها و انیمیشن های بزرگی در سطح جهانی اکران شده است اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده اند.

در این گزارش به آخرین اوضاع انتشار یافته از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 26 جولای 2017 ( 4 مردادماه 1397 ) است و به تازگی در اینترنت منتشر شده، خواهیم پرداخت :

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

رتبه پنجم: فیلم « آسمان خراش » / فروش : 11.3 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « راسون مارشال » ساخته شده است است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 11 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 47 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « دواین جانسون » و « نیوی کمپبل » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم 125 میلیون دلار هست. گفتنی است فیلم هایی که دواین جانسون در آن به ایفای نقش می پردازد معمولا فیلم های پرفروشی هستند.

داستان فیلم از این قرار است که یک مامور سابق پلیس به نام ویل فورد باید خانواده اش را از آتش سوزی مهیب و خطرناکی که در بلندترین ساختمان دنیا اتفاق افتاده است ، نجات دهد.

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

رتبه چهارم: فیلم « شگفت انگیزان 2 » / فروش : 11.8 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « برد بِرد » ساخته شده است است و در ششمین هفته اکران توانست مبلغ 11.8 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 557 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « هولی هانتر » و « سارا واول » هستند. همچنین بودجه ساخت این انیمیشن نیز مشخص نیست. مورد نیاز به ذکر است که رکورد بیشترین فروش در طول یک هفته در سال 2018 نیز به انیمیشن شگفت انگیزان 2 تعلق گرفته است.

هنگامی که خانواده آقای شگفت انگیز قصد داشتند در آرامش و راحتی زندگی کنند، سر و کله یک موش کور پیدا می شود که با دستگاه عظیمش از دل زمین بیرون می آید و تصمیم می گیرد که شهر را به تصاحب کند. ولی باز هم شگفت انگیزان تصمیم می گیرند لباس های خود را بر تن کنند و به نبرد با این موجود خبیث بپردازند.

رتبه سوم: فیلم « مرد مورچه ای و زنبور » / فروش : 16 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « پیتون رید » ساخته شده است است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ 16 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 165 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « پاول رود » و « اوانجلینا لیلی » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

این قسمت دومین نسخه از سری فیلم های مرد مورچه ای هست. فیلم اول توانست در گیشه فروش بسیار خوبی کسب کند، علارقم اینکه داستان نسبتا نیرومند پشت آن نبود، ولی به هر حال شرکت مارول تصمیم به ساخت نسخه دوم آن گرفت و در حال حاضر نیز در هفته اول شاهد فروش خوبی از آن هستیم. داستان این قسمت در ادامه نسخه پیشین شکل می گیرد، جایی که مرد مورچه ای قدرت بیشتری کسب کرده ولی دشمن های وی نیز نیرومند تر شده است اند.

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

رتبه دوم: فیلم «هتل ترانسیلوانیا» / فروش : 23 میلیون دلار

این انیمیشن به کارگردانی « گندی تارتاکووسکی » ساخته شده است است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 23 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این انیمیشن نیز 91 میلیون دلار اعلام شده است هست. صداپیشگان مهم این انیمیشن « آدام سندلر » و «سلنا گومز » هستند. همچنین بودجه ساخت این انیمیشن نیز 80 میلیون دلار اعلام شده است است.

در سومین قسمت از انیمیشن هتل ترانسیلوانیا، دراکولا و خانواده اش با قایق تفریحی بسیار شیک به یک سفر لوکس می روند. ولی ظاهرا این تعطیلات رویایی قرار است تبدیل به یک تعطیلات جهنمی شود. پرسشها از زمانی شروع می شود که میوس Mavis دختر دراکولا متوجه می شود که شخصیت دراکولا در دام علاقه مرموز کاپیتان کشتی گرفتار شده است است.

رتبه اول: فیلم « برابرساز 2 » / فروش : 36 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « آنتونی فاکوا » ساخته شده است است و در نخستین هفته اکران توانست مبلغ 36 میلیون دلار فروش کند. بازیگران مهم این فیلم « دنزل واشنگتن » و « پدرو پاسکال » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 62 میلیون دلار اعلام شده است است.

در دومین قسمت از فیلم برابرساز که در ادامه قسمت اول رخ می دهد، “رابرت مک کال ” (دنزل واشنگتن) که در اجرای عدالت چه جهت ثروتمندان و چه جهت مظلومان هیچ ترسی از خود نشان نمی دهد، با فردی روبه رو است که حاضر است زندگی اش را جهت هدفش فدا کند.

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

واژه های کلیدی: میلیون | انیمیشن | کارگردانی | فیلم های اکران شده | اخبار فرهنگی و هنری

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری (۲۶ جولای ۲۰۱۸)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog